Támogatás az Auchantól

Az év utolsó napjaiban kaptuk a jó hírt, hogy az Auchan Ifjúságért Alapítvány         1 000 000 forinttal támogatja egyesületünket 2016-ban. A sikerben oroszlánrésze volt a Maszat régi tagjának, Ollári Juditnak, aki felhívta a figyelmünket erre a lehetőségre, és a benyújtott pályázat kidolgozást is magára vállalta. A cég párizsi központjában döntöttek a kis költségvetésű egyesületünk számára jelentős összeg odaítéléséről egy videokonferencia keretében, melyet a törökbálinti Auchan központban tartottak, és amelyen Juditon kívül Benczédy István, a Maglód Auchan igazgatója is részt vett, a Maszatot pedig Kovács Istvánné és Patkós Józsefné képviselte.  

Sok jó programot tervezünk ebben az évben az Auchannal közösen, és természetesen szívesen látjuk az áruház dolgozót, családtagjaikat a hagyományos Maszat-programokon.

Köszönjük a támogatást!

Minden kedves tagunknak sok közös túrát, együtt töltött kellemes órákat kívánunk 2016-ban is.

 

Boldog új évet!

LEAVE A COMMENT